Zde můžete sledovat akce, novinky a nejnovější informace z našeho klubu!


aktualizace 18.3.2016 - Opět se nám mění sestava. Z původní zůstaly jen Niki a Petra. Před časem nastoupivší obě Moniky (mimochodem nechtějí mít svá fota v galerii), Veroniku a Adélu, posílily také atraktivní a mlaďounká Helena a nejnověji Alena, která s velkou grácií zastínila svoji předchůdkyni a ti, kteří si ji stačili už oblíbit jsou nám tím důkazem. Tak se na vás všichni těšíme a velice si vážíme toho, že jste i nadále zůstali našimi hosty.


aktualizace 22.1.2016 - Po roce se u nás můžete opět setkat s Monikou alias Niki, (protože dvě Moniky už tu máme).


aktualizace 18. 11. 2015 - Tak se k nám po třech měsících vrátila Týna. Nahradila tak Evu z maďarska, která se musela vrátit domů. A sestavu nám nově rozšířila Romana a Monika. Takže momentálně máme devět děvčat a neměli byste u nás narazit na méně jak 5 - 6 děvčat každou noc.


aktualizace 14.10. 2015 - Vyměnilo se nám pár děvčat, tak věřím, že uděláme radost všem kdo nás navštěvují. Zůstala Lenka, Martina, Michala, Petra a náš tým nově obohatily Eva, Veronika a Adéla. (Foto v galerii aktualizováno).


aktualizace 20.6.2015 - Afrika je už také minulostí. Nyní tu máme všech osm děvčat pouze tuzemských. Lenka, Simona, Martina, Tereza, Monika, Michala, Petra, Týna. Záleží už jen na vás, jak tu kterou zastihnete. Pět by jich mělo být ale každou noc k dispozici....


aktualizace 7.4.2015 - Tak po Kubánské a Asijské krvi tu máme opět děvče z Afriky. A to již potřetí.


A opět tu máme nové tváře. S některými problémovými jsme se museli rozloučit a já myslím a ti co tu už byli mi to jistě potvrdí, že se nám je povedlo nahradit ještě lepšími. Například sotva dvacetiletou míšenou krví z východu