/td>

Pokud se chcete příjemně uvolnit, napít, nebo pobavit ve společnosti s některou z našich dívek, navštivte náš 22 let fungující noční podnik CITORE  v centru Litvínova. Můžete k tomu použít jak hlavní vchod přímo z náměstí, tak diskrétnější zadní vchod s vlastním parkovištěm.

Bankomat je hned vedle hlavního vchodu a další 3 jsou do 100m od klubu.

Možnost uzavření podniku   k soukromým oslavám, uzavřeným společnostem a podnikovým večírkům. Hudba, tanec. K dispozici je 5 pokojů,  4x se sprchou a 1x s dvouvanou. Kapacita baru je cca 23 míst.

Programy na přání zákazníka:
stripshow, lesbishow, autoerotika, erotická masáž.

Nevěřte falešným informacím o uzavření podniku, nepořádku a podobným pomluvám zlých jazyků a přijďte se osobně přesvědčit o opaku. 22 let historie a nepřetržitého provozu Vám potvrdí od 1.1.2010 staronové vedení s novým kolektivem dívek.

Vstup do klubu je ZDARMA