AKCE PRO MILENCE

- fandíme lásce a chceme ji podporovat bez omezení -


Každý se občas dostane do situace, kdy prostě potřebuje diskrétní pomoc. Může jít o oživení vztahu, který už tak nejiskří jako dříve... Může se jednat o nečekanou touhu, která vás přepadla třeba někde na koupališti, když jste se vzájemně podívali do očí ;-) , a nebo můžete prostě jen s partnerem chtít ještě víc zpestřit váš sexuální život (o nové hračky či prostředí, které k sexu přímo vybízí...).


Ať už je váš důvod jakýkoliv, my se neptáme!!!
Pouze uděláme vše proto, abyste si to maximálně užili.

Nabízíme vám tedy na 2 hodiny soukromý pokoj v přízemí našeho clubu. V pokoji je k dispozici prostorná vana, postel, ručníky a samozřejmostí jsou i hygienické potřeby. Zkrátka nic si nosit nemusíte. 

Na pokoj vám také zdarma přichystáme šampaňské nebo víno (záleží, na co budete mít zrovna chuť). Na stolečku naleznete nápojový lístek, takže si lze na místě přiobjednat i něco ostřejšího. 

Zdarma vám rádi zapůjčíme také pouta, bičíky, či jiné sexuální pomůcky. 

Za 500 Kč si také můžete přiobjednat náš speciální balíček, jehož obsah vás zaručeně sexuálně nabudí, a ještě víc vám zpříjemní celý pobyt. Vše záleží na domluvě při rezervaci, a na vašich představách.

Pokoj je naprosto oddělen od zbytku clubu, takže pokud nebudete sami chtít, s nikým jiným se kromě hostitelky za celou dobu pobytu nesetkáte. Hostitelka vás pouze zavede na připravený pokoj, předá vám případně věci, které byly domluvené, a už je jen na vás, jak si ty dvě hodiny užijete. 

Super je, že si u nás můžete třeba i pořádně zařvat, protože zde nejsou žádní sousedé, kteří by na vás bouchali za rušení nočního klidu. Vše je naprosto diskrétní a anonymní. 

Co se u nás stane, to tu také zůstane... ;-)


Akční cena
1 000 Kč,-


Pokoj lze rezervovat tímto kontaktním formulářem:


Nebo volejte či pište na:  
+420 608 394 570


rezervace@club-citore.cz


- Těšíme se na vaši návštěvu. -