DÁRKOVÉ VOUCHERY

- udělej sobě nebo někomu jinému radost -

Nevíš, co dát letos kámošovi k narozeninám nebo svátku?
Nebaví tě už sledovat ten jeho znuděný výraz, až bude zase rozbalovat už třicátou propisku
nebo půllitr od piva, či tričko s rádoby vtipným nápisem?

Máme pro tebe řešení:

Buď originální a cool...
Daruj mu jedinečný zážitek, na který zaručeně nezapomene!!!

Připravili jsme pro tebe pár voucherů na veškerý sortiment i služby:

Vouchery jsou samozřejmě přenositelné a můžeš je různě mezi sebou kombinovat.

Tak nevymýšlej kraviny a staň se nejoblíbenějším kámošem.

A pssss: Super je, že když by to náhodou kámošovi nějak nesedlo, můžeš si to k nám přijít vybrat ty sám... ;-)

Jak to funguje:

1) osobně, telefonicky nebo elektronicky požádáš o vouchery

2) diskrétně ti je předáme

- a to je celé -

Podrobnosti:

• Dárkový poukaz je platný výhradně v tištěné verzi. Obsahuje unikátní kód, který lze uplatnit jen 1x. Po odevzdání je poukaz obsluhou podniku zneplatněn a fyzicky zničen. Nesdílejte prosím tento unikátní kód (ani dárkový poukaz) s nikým dalším, aby nedošlo k jeho zneužití. Na ztrátu, duplikování, odcizení, či podvodné uplatnění poukazu další osobou - nebude brán zřetel.
  • Dárkový poukaz je přenositelný a platný pro držitele poukazu. Při uplatnění nejsou ověřovány žádné údaje.
  • Dárkový poukaz lze uplatnit na veškerý nabízený sortiment i služby.
  • Hodnotu dárkového poukazu nelze čerpat po částech, doporučujeme jej vyčerpat celý. Nevyužitá část propadá. Je možné mezi sebou kombinovat i více dárkových poukazů najednou.
  • Kód dárkového poukazu má časově omezenou platnost na dobu 1 roku od zakoupení. Po datu exspirace již nelze dárkový poukaz použít a je automaticky zneplatněn. Datum exspirace lze zjistit na níže uvedených kontaktních údajích.
  • Dárkový poukaz nelze zpětně směnit za peníze.
  • Dárkový poukaz lze uplatnit kdykoliv během provozní doby clubu, na adrese Náměstí Míru 15, Litvínov.

V případě jakýchkoli dotazů či objednávky se na nás prosím obrať telefonicky:

emailem: info@club-citore.cz

nebo prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře: